AGATA D STOMATOLOG CHOJNE

AGATA D STOMATOLOG CHOJNE


„Bardzo polecam Pana doktora Gliszczynskiego. Atmosfera miła, wszystko tłumaczone, pan doktor po wnikliwej rozmowie m … ówi jaka jest sytuacją i co trzeba zrobić, nie kłamie i nie koloryzuje jak widzi cień szansy na uratowanie zęba to ratuje go, uczciwy. Do tego sprzęt najwyższej jakości, dosłownie nic nie czułam, żadnego bólu, mam 34 lata a zawsze bałam się dentystów ...

Sprawca zabójstwa 39-letniej Agaty D, zatrzymany Sieradzka prokuratura potwierdziła fakt, iż sprawca morderstwa 39-letniej mieszkanki wsi Chojne zastał już zatrzymany, zwłoki kobiety odnaleziono w niedzielę 1 września we wsi Chojne pod Sieradzem. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do tego, iż zamordował kobietę, sąd w ...

Szukasz najlepszego dla siebie stomatologa w Chojnie? Sprawdź opinie pacjentów, ceny, usługi i bezpłatnie umów się na wizytę!

Odkryj 48 wyników dla zapytania: Stomatolodzy • Chojnice • Skorzystaj z bazy polecanych firm • Poznaj oferty • Porównaj opinie o firmach ☎ Sprawdź dane kontaktowe • pkt.pl

Przed Sądem Okręgowym w Sieradzu zapadł w czwartek (15 sierpnia) wyrok w sprawie głośnego morderstwa w miejscowości Chojne koło Sieradza, które miało miejsce 31 sierpnia 2019 roku. Podejrzany o zamordowanie 39-letniej wówczas Agaty D. jej mąż 37-letni obecnie Mariusz D. skazany został karę 13 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Lekarze stomatolodzy Chojnice - Spis lekarzy stomatologów, których specjalizacją jest badanie i leczenie zębów oraz przyzębia.

Lek. dent. Agata Ragin - bardzo dobry ortodonta, stomatolog z miasta Chojnice. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Lek. dent. Agata Domagalska - stomatolog z miasta Sieradz. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Ragin Agata, lek. stomatolog. Gabinet Chojnice, Młodzieżowa 35 52 397 30 84 ragin.business.site 0,0 Liczba opinii: 0 Mikutowicz Elżbieta i Sławomir. Gabinet stomatologiczny Brusy, Dworcowa 11 0,0 Liczba opinii: 0 Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sławomir

Na dzień 14-02-2021 w Chojnicach jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 6 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 27 dni.. W województwie pomorskim jest jeszcze 318 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.