DENTYSTA GDYNIA

DENTYSTA GDYNIA


„Nigdy nie pomyślałam że będę dobrze mówić o jakimkolwiek dentyście. Dr Marek jednak jest fachowcem godnym polecenia. … Mimo strachu jaki mialam wchodząc do gabinetu , chętnie wybieram się na kolejną wizytę.

4. W stanach innych niż bólowe lub wymagające szybkiej interwencji dentysty, możecie Państwo uzyskać poradę telefoniczną, a w sytuacji zaostrzenia objawów – prosimy o ponowny kontakt z nami. UWAGA – nie wystawimy recepty bez wcześniejszego zbadania pacjenta! 5.

Twój Dentysta Gdynia w naszym gabinecie stosujemy sprawdzone materiały spełniające wymagania estetyczne, mechaniczne i funkcjonalne. Stomatolog Gdynia do Państwa dyspozycji jest rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Zaufany stomatolog w Gdyni ArtDentico. Witamy serdecznie na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego ArtDentico. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej, jakości, w konkurencyjnych cenach. Posiadamy nowoczesny sprzęt specjalistyczny oraz wykwalifikowany personel medyczny.

Na dzień 14-02-2021 w Gdyni jest 37 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Śródmieście (10), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Obłuże (4), Chylonia (3), Dąbrowa (3), Leszczynki (3) i Działki Leśne (2).

Profesjonalni dentyści i ortodonci pomogą odzyskać radość uśmiechu. Centrum stomatologiczne w Gdyni. Zespół Co nas wyróżnia Aktualności Cennik Kontakt

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Gdynia. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Gabinety stomatologiczne CADENT zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. Starannie dobrany, stale podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą zespół lekarzy wraz z kompetentnymi asystentkami, pozwalają na zapewnienie profesjonalnej i bezbolesnej opieki stomatologicznej i oferowanie usług medycznych na najwyższym poziomie.

Cena zabiegu uzależniona jest od rodzaju usługi oraz stanu chorobowego zębów pacjenta. W niestandardowych i trudnych przypadkach wycena stomatologiczna zostaje ustalana indywidualnie przez dentystę. Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych w Gdyni na konsultację z dentystą, ustalenie planu leczenia oraz szczegółową wycenę.

Wszystkie zabiegi w klinice DENTAL SPOT wykonywane są przez wykwalifikowanych w dziedzinie stomatologii dentystów (w tym chirurg stomatolog i ortodonta), Przydatne infromacje Plan higieny jamy ustnej