DENTYSTA GLIWICE

DENTYSTA GLIWICE


„Dr Aleksander Baron sprawia, że slowo "dentysta" nabiera innych kolorów. Jest świetnym fachowcem, zawsze uśmiechnięt … y, z poczuciem humoru, co super wpływa na zmniejszenie poziomu stresu, ma naprawdę fantastyczne podejscie do pacjenta. Samo leczenie, a w zasadzie założenie implantu, było bezbolesne, a nawet przyjemne, a efekt doskonaly.

Stomatolog, dentysta w Gliwicach. Zapraszamy od pn do cz w godzinach 15-20, pt 9-20. Nasze gabinety oferują szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii. Ponad dwudziestoletnia praktyka oraz doświadczony zespół lekarzy i asystentek pozwalają z sukcesem dbać o piękny uśmiech i zadowolenie Naszych pacjentów. Nasi stomatolodzy dysponują nowoczesnym sprzętem umożliwiającym ...

Dentysta w mieście Gliwice to specjalista, który wspiera pacjentów w razie problemów z uzębieniem. Jego zadaniem jest profilaktyka, diagnostyka oraz leczenie chorób zębów, przyzębia i jamy ustnej w zakresie swojej specjalności. Bardzo ważnym elementem pracy dentysty jest również troska o...

Dobry stomatolog, gabinet dentystyczny Gliwice - dentysta Marcin Krufczyk Nasz gabinet stomatologiczny w Gliwicach posiada szeroką ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc pacjentom z różnymi dolegliwościami i innego rodzaju problemami z zakresu stomatologii. Zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm, a także atrakcyjne ceny.

Misją, która nam przyświeca jest "taka obsługa pacjenta jakiej sami chcielibyśmy doświadczyć będąc pacjentami" Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęłam w 1980 r. kiedy to uzyskałam dyplom Śląskiej Akademii Medycznej.

Na dzień 07-02-2021 w Gliwicach są 32 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Śródmieście (5), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Trynek (4), Baildona (2), Sikornik (2), Wojska Polskiego (2) i Zatorze (2).

Rodzinna praktyka stomatologiczna w Gliwicach z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesny, innowacyjny sprzęt i wykwalifikowani specjaliści. Prawdopodobnie najlepszy dentysta i stomatolog dziecięcy w Gliwicach.

Zobacz 14 dentystów w lokalizacji Gliwice, Łabędy • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Artimex Eurodent posiada swoje placówki w Zdzieszowicach, Gliwicach, Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim. Specjalizujemy się w leczeniu i badaniach stomatologicznych, mammografii, RTG. Wykonujemy badania dentysometryczne - badanie kości. W naszej ofercie stomatologicznej znajdziecie Państwo wybielanie zębów.

Gliwice Derkacza 15• Knurów Łokietka 1A• Knurów Niepodległości 31B Zespół Gabinetów stomatologicznych dentes. Drodzy pacjenci! W związku z ogłoszeniem stanu epidemii , oraz zwiększonym ryzykiem transferu wirusa COVID-19 w czasie zabiegów stomatologicznych, ograniczyliśmy przyjęcia Pacjentów do niezbędnych przypadków. ...