DENTYSTA GORZÓW

DENTYSTA GORZÓW


„Zawsze bałem się dentysty - do czasu aż, nie trafiłem do kliniki CISSE. ... Centrum Medyczne LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17 Stomatolog, Dermatolog, Gine … kolog, Laryngolog, Ortopeda, Stomatolog dziecięcy, Laryngolog dziecięcy Więcej.

Dentysta Gorzów Wlkp. +48 95 7298 915 Vita-Dent, ul. Piłsudskiego 47. Zapraszamy do naszego gabinetu. Poszukiwany dentysta? Jeśli Gorzów Wlkp. to tylko profesjonalny gabinet dentystyczny Vita-Dent, w którym wyspecjalizowana kadra zajmuje się stomatologią, ortodoncją, chirurgią dentystyczną, implantami, protetyką, a nawet leczeniem ...

Na dzień 15-02-2021 w mieście Gorzów Wielkopolski są 22 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 63 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 898 dni.. W województwie lubuskim jest jeszcze 151 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Centrum Stomatologiczne Eurodent w Gorzowie Wielkopolskim – Eurodent czynne jest 24h 7 dni w tygodniu, również w święta.

W 2008 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Podczas całego okresu studiów otrzymywałam stypendium naukowe i brałam udział w wymianach zagranicznych, a od początku mojej pracy zawodowej stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, jeżdżąc na kursy, szkolenia i konferencje w kraju i za granicą.

Klinika stomatologiczna Villa Dental w Gorzowie Wielkopolskim Klinika stomatologicznaVila Dental pomaga w zachowaniu pięknych i zdrowych zębów już od 1998 roku. Specjalistyczna wiedza naszych stomatologóworaz zdobywane przez nich przez lata doświadczenie lata pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług stomatologicznych.

Bogdan Sobiech Prywatny Gabinet Stomatologiczny ul. Piłsudskiego 46h Gorzów Wielkopolski (w Gorzowie Wielkopolskim) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Dentysta stomatolog NFZ Gorzów Wielkopolski. 3.9 (78.18%) - 374 głos. PORADNIA STOMATOLOGICZNA PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA I STOMATOLOGICZNA JAWORUCCY-SPÓŁKA PARTNERSKA Specjalizacja: stomatolog Adres: GORZÓW WIELKOPOLSKI, JANA PAWŁA II 76 C D, +48 (95)7350206 ...

Zapraszamy do nowoczesnego Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Gorzowie Wlkp.- implanty, chirurgia, protetyka, endodoncja, stomatologia estetyczna, wybielanie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.