DENTYSTA KONIN

DENTYSTA KONIN


Dorota Krysztofiak-Strzelecka – stomatolog Konin. Nazywam się Dorota Krysztofiak-Strzelecka i od 25 lat pracuję jako dentysta w mieście Konin, troszcząc się o zdrowy uśmiech moich Pacjentów. Skoro znaleźli się Państwo na mojej stronie internetowej, oznacza to, że istnieje potrzeba pilnej pomocy stomatologicznej.

Dentysta Konin zaprasza na kontrolę uzębienia, Chirurg stomatolog Konin. Stomatologia na najwyższym poziomie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi dentystyczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych - Dental Care. ul. Wojska Polskiego 18, 62-500 Konin. Zapraszamy

„Dr Dagmara to Profesjonalistka w każdym calu. Zangazowana w to co robi ,z indywidualnym podejściem do leczenia . Bar … dzo bałam się leczenia ortodontycznego i odkladalam to ładnych kilka lat. Kiedy trafiłam do Dr Dagmary ,wiedziałam ,ze jestem w dobrych rękach. Podeszła do leczenia kompleksowo ,wszystko wyjaśniając.

Na dzień 07-02-2021 w Koninie jest 14 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 13 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 46 dni.. W województwie wielkopolskim jest jeszcze 675 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta Konin, Implanty Konin. Chirurgia. SZCZEGÓŁY. Implanty. SZCZEGÓŁY. Stomatologia. SZCZEGÓŁY. GABINET STOMATOLOGICZNY 25 lat doświadczenia i najwyższe standardy. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie naszych Pacjentów. Efektywne wybielanie zębów.

Dentysta Konin. Witamy na stronie Centrum Stomatologii PLUS nieprzerwanie od 1992 roku świadczy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej (NZOZ) do chwili obecnej pozyskaliśmy zaufanie ponad 30 000 pacjentów.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Konin. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Stomatolog Konin Karczyński Przemysław, Konin. 401 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym · 1 użytkownik tu był. Gabinet stomatologiczny wyposażony w aparat RTG i …

Liczba wierszy: 36

 · Cennik leczenia stomatologicznego City Dent Konin. Sprawdź cena …

NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna - Ewadent (Kosmonautów 10, Konin) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ