DENTYSTA PIŁA

DENTYSTA PIŁA


„Bardzo profesjonalna obsługa, wizyta na czas, wszystko zostało rzeczowo wytłumaczone. Miałam dużą plombę w jedynce …, której wymiany odmówił inny stomatolog.Dziękuję bardzo i mam nadzieję , że będzie się trzymać.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Organizm ludzki jest bardzo złożonym układem. Z tego względu powyższa oferta ma charakter informacyjny, a szczegółowe koszty leczenia Pacjent otrzymuje po wykonaniu pełnej diagnostyki.

Na dzień 20-02-2021 w Pile jest 9 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 45 dni. Najkrócej czeka się 1 dzień, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 223 dni.. W województwie wielkopolskim jest jeszcze 681 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta Piła nasz personel. Zespół MG Stomatologia Magdalena Gołębiewska tworzą doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Centrum Stomatologicznego Medica Dent Piła to nowoczesna placówka świadcząca usługi między innymi w zakresie implantologii czy stomatologii estetycznej Godziny otwarcia : Pon. - Czw.: 09.00 do 20.00, Piątek 08.00 do 18.00

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Piła. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Korespondencyjny kod pocztowy to: 64-920 Piła. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.1500675294118N, 16.7369519607843E. Branża, w której specjalizuje się firma "Cichowska-Kontarska Hanna, lek. stomatolog.

Dentysta stomatolog w Pile – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok Zaloguj się lub załóż konto ...

Zapewniamy pełną gamę usług stomatologicznych przy użyciu światowej klasy sprzętu stomatologicznego. Długoletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie leczenia stomatologicznego sprawiają, że Pacjent, który do nas trafia może zawsze liczyć na fachową poradę oraz zabiegi ze wszystkich dziedzin stomatologii.