DENTYSTA PRUSZKÓW

DENTYSTA PRUSZKÓW


Szukasz najlepszego dla siebie stomatologa w Pruszkowie? Sprawdź opinie pacjentów, ceny, usługi i bezpłatnie umów się na wizytę!

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w centrum Pruszkowa, 4 minuty od stacji WKD Pruszków. Naprzeciwko gabinetu do dyspozycji jest duży parking. Pomieszczenia przychodni dentystycznej przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Zatroszczyliśmy się również o najmłodszych i ich rodziców, dla których przygotowaliśmy przewijak.

Dentika w Pruszkowie tel. 22 758 80 43 lub +48 698 637 534 Dentika w Grodzisku Mazowieckim tel. 22 755 61 82 lub +48 698 637 530. W trosce o bezpieczeństwo Państwa jak i naszego Personelu, informujemy że wdrożyliśmy szczególne procedury, które mają na celu ograniczenie ryzyka epidemiologicznego.

lek. dentysta Małgorzata Zielonka protetyka, stomatologia zachowawcza, specjalista protetyki stomatologicznej - in spe Pruszków

Dentysta Pruszków. Ponad 20-lat doświadczenia w kompleksowym leczeniu stomatologicznym dzieci i dorosłych. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny, a także przyjazną atmosferę. Dla nas ważne jest Twoje dobre samopoczucie! czytaj więcej. nasze usługi.

Chorzów - Profesjonalny gabinet dentystyczny czynny codziennie od 8:00 do 22:00. Implanty, chirurgia, wybielanie zębów - pełen pakiet usług!

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Pruszków. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Nasze gabinety w Pruszkowie i Wołominie gwarantują najlepszą opiekę stomatologiczną. Dentysta ma za zadanie na bieżąco kontrolować stan zębów pacjenta, podejmować odpowiednie zabiegi lecznicze oraz udzielać cennych porad dotyczących codziennej higieny, diety i innych kwestii wpływających na zdrowie jamy ustnej.