DENTYSTA SZCZECIN

DENTYSTA SZCZECIN


„W grudniu 2020 z bólem zęba trafiłam do Pana Łukasza i okazało się, że po latach trzeba znów leczyć kanałowo. Pan Do … ktor bardzo profesjonalnie, ale też z cierpliwością i empatią podszedł do tematu. Bardzo miło i pozytywnie zaskoczyła mnie troska Pana Doktora między wizytami - kontakt telefoniczny i SMSowy z pytaniami jak się czuję i czy nadal boli.

Szukasz dobrego lekarza ze specjalizacji Stomatolog z miasta Szczecin? Sprawdź listę 293 polecanych lekarzy z tej kategorii - umów wizytę online!

14.11.2020

 · Sprawdź nasze zestawienie, z którego dowiesz się, jaki dentysta dziecięcy przyjmuje na NFZ w najbliższym możliwym terminie w województwie zachodniopomorskim. 2021-02-18 19:20:58 NFZ

Stomatolog Szczecin. Gabinet Stomatologiczny w centrum Szczecina z pełnym wachlarzem profesjonalnych zabiegów dentystycznych. Dentysta Szczecin, protetyka.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Szczecin. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

ADENT - Gabinet Stomatologiczny w Szczecinie, dentysta, stomatolog, Szczecin. +48 91 485-34-00 Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Łącząc doświadczenie, najnowszą wiedzę