DENTYSTA TCZEW

DENTYSTA TCZEW


NEUTRALNY BO WINIEN BYĆ BDB Nie ma lepszego stomatologa w Tczewie. … Polecam szczególnie dla dzieciaczków, no rewelacyjne podejście.A Pani, która pomaga potwierdzam że jest przesympatyczna podobnie jak Pani doktor. Nie poszłabym do żadnego innego stomatologa, jestem gotowa czekać w kolejce choćby miesiąc. Godny polecenia stomatolog.

Dentysta Tczew i Stomatolog Tczew. Witamy w gabinecie stomatologicznym DENTU Stomatologia! Implantolog i Stomatolog Estetyczny Maciej Kowalczyk. Zapraszam na wizytę w komfortowych warunkach i spokojnej oraz miłej atmosferze. Zapewniam, że wykwalifikowany Zespół, kompleksowo zatroszczy się o Państwa zdrowie jamy ustnej oraz dobry nastrój.

DanDent Stomatolog ,Dentysta Tczew. Prowadzę Indywidualną Praktykę Stomatologiczną ponad 20 lat. Dokładam wszelkich starań, aby moje leczenie odbywało się przy wykorzystaniu nowoczesnych i skutecznych metod, dlatego też bezustannie uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.. Zapewniamy przyjemną atmosferę, nowoczesną aparaturę oraz materiały …

Na dzień 13-06-2021 w Tczewie jest 14 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 7 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 48 dni.. W województwie pomorskim jest jeszcze 300 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Zobacz 64 dentystów w lokalizacji Tczew • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Dentyści stomatolodzy w Tczewie na NFZ i prywatnie. Udostępnij. Najszybsza (do 25 km) Najszybsza prywatna (do 25 km) Najszybsza pierwsza NFZ (do 25 km) Najszybsza kontrolna NFZ (do 25 km) Najbliższa placówka Porada zdalna. Wszystkie Najszybciej (do 25 km)

NZOZ "Art Dentica" (Tadeusza Kościuszki 12, Tczew) - Stomatolog - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Dentysta Tomasz Dzwonkowski" w rejestrze gospodarczym to: 5932551847. Firma ma numer REGON: 365921958. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Tczew w województwie pomorskim. Działa na rynku od 2016 roku.

Praktykę w zawodzie stomatologa rozpoczęłam w 1997r. W 2000 roku otworzyłam własny gabinet stomatologiczny przy ul. Armii Krajowej, który w 2007 przeniosłam na ul. Szewczyka Dratewki w Tczewie. Stosuję nowoczesne metody i sprzęt, aby pacjent podczas leczenia czuł się bezpiecznie, a po wykonanej usłudze był zadowolony.

01.10.2017

 · DENTU Stomatologia. Jedności Narodu 27A, 83-110 Tczew. 500 112 777. www.dentu.pl. Kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zadzwoń i umów się na wizytę! NIP działalności: 5932501430. Dane podane przez właściciela punktu 2017-10-01.