DENTYSTA ŻARY

DENTYSTA ŻARY


Polecani stomatolodzy w Żarach Centrum Medyczne Eskulap Janusz Stankiewicz ... Dziś, ponad 10 lat po leczeniu kanałowym, które wykonał pan Tomek, nie ma dentysty, który by jego pracy nie pochwalił. Każdy mówi, że zostało wykonane rewelacyjnie. Tylko polecać.

Zobacz 55 dentystów w lokalizacji Żary • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Dentysta stomatolog Żary - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Żarach oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

45 firm: Dentysta Żary (woj. lubuskie) zobacz listę firm w Panoramie Firm

Na dzień 14-02-2021 w mieście Żary jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 9 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 45 dni.. W województwie lubuskim jest jeszcze 168 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Elżbieta Remiszewska Gabinet Stomatologiczny ul. Drzymały 44 Żary (w Żarach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Żary. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Reg-Med Klinika Stomatologiczna ul. Rzeszowska 2 Żary (w Żarach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Stomatolog Anna Ostrowska-Borowiec. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Dzięki wieloletniemu doswiadczeniu i pracy z pacjentem specjalizuje się w Stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncjii, implantologii oraz protetyce.

Osadników Wojskowych 40/4, I piętro, 68-200 Żary | Design, Photo and SEO Torrano.pl. TOP. Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.