E RECEPTA DENTYSTA

E RECEPTA DENTYSTA


Choć e-recepta jest wystawiona na 365 dni, to możliwe jest jedynie przepisanie leku maksymalnie na 360 dni kuracji. Gdyby lekarz nie uzupełnił daty realizacji („data realizacji od …”), to czas na wykupienie e-recepty liczy się od momentu jej wystawienia. W przypadku gdy specjalista zaznaczy późniejszą datę realizacji, to na e-recepcie będzie ona również widoczna — od tego dnia można wykupić lek, wtedy 30 dni ważności e-recepty …

14.10.2019

 · Dentysto, sprawdź jak działa e-recepta! Poradnik dla lekarzy. Na stronie dedykowanej Platformie e-Zdrowie (P1) opublikowany został poradnik dla pracowników medycznych i farmaceutów z opisem jak działa e-recepta. Zamieszczone zostały również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez osoby wystawiające i realizujące e-recepty.

Od 8 stycznia lekarze w Polsce wystawiają obowiązkowe e-recepty. Recepty papierowe mogą być wydawane jedynie w określonych przypadkach. W pierwszym dniu wystawiono ponad 2 miliony e-recept. E-receptę można było już zrealizować w każdej aptece w Polsce od 1 stycznia 2019 r., ale dotychczas nie było to obligatoryjne.

E-recepta.net to innowacyjny portal dzięki któremu łatwo umówisz się na telekonsultacje medyczną online. Na rynku wyróżnia nas współpraca z wykfalifikowaną i certyfikowaną kadrą medyczną z różnych specjalizacji. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne i staramy się w jak najlepszy i najszybszy sposób zrealizować, co więcej wypełnisz je w zaledwie 3 min.

Tabela 3. E-recepta lp Czego dotyczy Recepta wystawiona przez lekarza, lekarza dentystę, felczera, starszego felczera Recepta wystawiona przez pielęgniarkę, położną – kontynuacja „6” Recepta wystawiona przez pielęgniarkę, położną – ordynacja „5” 1 Ilość leku na jednej recepcie Na 360 dni Na 180 dni Na 180 dni 2 Ilość wystawianych

Dentysta województw wyrazili zaniepokojenie wobec nowego pomysłu NFZ mającego na celu zmianę zasad finansowania świadczeń opieki zdrowotnej. Także projekt o zmianie samodzielnych zakładów opieki zdrowotnej w nowość: e-recepta!. Stomatolog NGS 2/2011: Dentysta ukazał się najnowszy numer Nowego Gabinetu Stomatologicznego.

e-Recepta. W programie bezpłatnie jest dostępny moduł dzięki, któremu w czasie poniżej 20 sekund można wystawić e-Receptę. Dodatkowo w programie jest cała baza aktualnie dopuszczonych leków a także możliwość wystawiania recept refundowanych.

Program dla dentysty Wszystkie funkcje w jednym programie - Medfile ® - program dla stomatologa / dentysty. Kreator e-Recepty New! Diagram dentystyczny Grafik wizyt, kartoteka pacjenta, EDM Darmowa strona www gabinetu Rejestracja pacjentów on-line Aplikacje Android, iOS Darmowy program dla małego gabinetu

Na stronie musi uaktualnić swoje dane kontaktowe telefon i e-mail. Będzie można wydrukować receptę w tradycyjnej formie, jednak po zmianach ile leków będzie przypisanych tyle recept zostanie wydrukowanych. Więcej. System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001:2013.

Przychodnia EPOKA NZOZ Sp. z o.o. w Żninie - e-recepta. tel. 52 30 30 100/ 52 30 30 103. Start. O Nas. Misja i Cele. Oferta dla Firm. Dla mediów. Oferty pracy. Galeria.