K MED STOMATOLOG

K MED STOMATOLOG


Klinika stomatologiczna KMED - stomatolog, dentysta Wrocław. K-MED to strefa profesjonalizmu i nowoczesności, gdzie otoczymy Cię kompleksową opieką. Twoje problemy traktujemy jako wyzwania, ale wiemy, że poradzimy sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym przypadkiem.

K-MED GABINETY STOMATOLOGICZNE, Szamotuły. 726 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym · 14 użytkowników tu było. Stomatologia z uśmiechem :)

K-Med Gabinety Medyczne i Stomatologiczne ul. Garncarska 12 Szamotuły (w Szamotułach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Lekarz stomatolog, właściciel gabinetu ... Gabinet Stomatologiczny K-Med powstał w 1999 roku. W maju 2009 świętowaliśmy 10-lecie naszej firmy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu każdy może poczuć się bezpiecznie. Powszechny strach przed dentystą traci u nas znaczenie. Dlatego już tak wielu pacjentów obdarzyło nas zaufaniem.

Ośrodek stomatologiczny K-Med został utworzony w roku 1999. W 2009 roku (maj) obchodziliśmy nasze 10-lecie. Nasza wiedza oraz bogate doświadczenie przyczyniają się do tego, że każdy może czuć się tu bezpiecznie. Ogólnie znany lęk przed lekarzem dentystą przestaje tutaj mieć znaczenie.

K- MED to kompleks gabinetów stomatologicznych, który powstał w 2005r. Stworzony z pasji i zamiłowania. Udało Nam się, ponieważ osiągnięcie jak najlepszych efektów leczenia jest naszym nadrzędnym celem. Naszą misją jest profesjonalna opieka oparta o doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, połączona z dbałością o zdrowie i komfort pacjenta. Zasadniczą ideą K- MED ...

K MED Gabinety Medyczne i Stomatologiczne, Szamotuły, Informed - Internetowa Informacja Medyczna to ponad 146 tys. wizytówek lekarzy specjalistów i placówek medycznych, ponad 1000 porad i artykułów lekarzy, pytania i odpowiedzi lekarzy na forum

Magdalena Kowalczyk-Kwaśny - dentysta, stomatolog w Krakowie. Nowoczesny gabinet stomatologiczny, wysokiej jakości usługi w dobrej cenie.