L DENTICA

L DENTICA


gabinet stomatologiczny l-dentica łukasz piotrowicz :: łódź, brzeźna 3 lok. 25 :: tel. 42 237-21-41

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7262451983 została umieszczona firma: "Gabinet Stomatologiczny L-dentica Łukasz Piotrowicz". Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 10090560800000. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim. Działa na rynku od 2010 roku.

L DENTICA. Witamy na stronach Gabinetu Stomatologicznego L-dentica. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy pełen wachlarz usług stomatologicznych. Korzystamy z nowoczesnych metod i materiałów, łącząc to z przyjaznym podejściem do Pacjenta, gdyż uważamy, że wizyta u dentysty nie musi kojarzyć się ze stresem.

79 zł za groupon wart 200 zł na usługi z cennika Gabinetu Stomatologicznego L-dentica Groupon można wykorzystywać na wypełnianie zębów – znieczulenia – skaling – piaskowanie – fluoryzację – ekstrakcję zęba – opatrunek leczniczy – lakierowanie zębów Szczegółowy cennik dostępny tutaj Lokalizacja – centrum Oferta limitowana – 200 grouponów

Najlepsza klinika stomatologiczna w Krakowie według niezależnego, prestiżowego rankingu GCR, kompleksowe leczenie stomatologiczne, profesjonalnie wykonane implanty. Dentysta Kraków to najwyższy standard usług.

49 zł zamiast 150 zł: skaling, fluoryzacja, przegląd oraz plan leczenia w gabinecie L-dentica