SEN O STOMATOLOGU

SEN O STOMATOLOGU


Jeśli we śnie odwiedzasz dentystę, masz wizytę u dentysty, to znak, że jakaś sprawa nie daje Ci spokoju, ale musisz z nią jeszcze trochę poczekać do rozwiązania. Gdy we śnie dentysta wyrywa Ci ząb i widzisz krew , oznacza to śmierć kogoś z rodziny.

10.09.2020

 · Sen o stomatologu może być też sygnałem, że danej osobie udało się zdobyć nowe umiejętności i że wykorzystuje je w swoim życiu. Może to dotyczyć zarówno nauki nowego języka, jak i umiejętności miękkich, np. asertywności.

20.09.2016

 · Bycie dentystą we śnie może oznaczać, że chyba nie do końca wierzymy w całkowicie uczciwe zamiary pewnej osoby z naszego otoczenia. Samo bycie w gabinecie dentystycznym może być sygnałem, że jakaś sprawa wciąż nie daje nam spokoju, ale potrzeba trochę więcej czasu i cierpliwości, aby ją doprowadzić do końca.

26.04.2019

 · stomatolog. Według sennika dentysta wskazuje na pewne umiejętności, które nam będą przydatne lub też potrzebę rozwoju. Poza tym jego pojawianie się we śnie może być związane nawet ze śmiercią bliskich. Znaczenie snu dentysta dotyczy również nieraz brak …

Śnić, że się jest u dentysty i ten plombuje ząb czy zęby - otrzymasz list ze złymi nowinami. Jeżeli dentysta we śnie wyrywa Ci zęby lub usuwa ząb - poniesiesz straty materialne. Być u niego - zapowiedź listu ze złymi nowinami. Wyrywać ząb - oznacza poniesienie strat materialnych.

Sen o dentyście sygnalizuje śniącemu, że w końcu musi podjąć się jakiejś interwencji dotyczącej swojego życia. Stomatolog naprawiający nasze uzębienie symbolizuje, że nauczyliśmy się w ostatnim czasie zachowań asertywnych, znacznie ułatwiających życie.

Stomatolog - strach przed czymś, czego jednak nie da się uniknąć; pamiętaj, że wszystko może się jednak udać. >>> Sennik na Forum SE.pl - podziel się snami, poznaj interpretacje snów ...

Praktycznie nikt nie lubi chodzić do stomatologa, dlatego sny związane z wizytą u dentysty są bardzo niekomfortowe, a czasem budzą nawet ogromny lęk, który jest w nas jeszcze od czasów dzieciństwa. Jednakże często sen ten ostrzeżeniem lub znakiem, iż otrzymamy pomoc, której potrzebujemy i której oczekujemy. Dentysta, który zajmuje się naszymi zębami to znak, iż […]

Sennik: stomatolog Co oznacza sen o: stomatolog. Sennik dla Kobiet: obawa przed czysto fizycznym cierpieniem. Źródło: Wydawnictwo Astrum Autor: Świętokrzyska czarownica Autorka horoskopu dziennego oraz miesięcznego horoskopu księżycowego. Specjalizuje się w astrologii, a także w tworzeniu prognoz lunarnych i kalendarzy księżycowych.

Mialam sen o samolocie. Zaczynało sie robić ciemno nad moim miastem leciał samolot. Bardzo mnie zdziwiło bo samolot gwałtownie zaczął obniżać swój lot.Nagle usłyszałam głośny huk, zobaczyłam płomienie.Najdziwniejsze było to że samolot ten rozbił się niedaleko domu mojego sąsiada.Częsci samolotu były wszędzie przez okno