STOMATOLOG CHEŁM

STOMATOLOG CHEŁM


Polecani stomatolodzy w Chełmie lek. dent. Katarzyna Godzisz Zapisz Stomatolog, Stomatolog dziec … ięcy Więcej. 12 opinii „Bardzo miła, sympatyczna Pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczy. Jest zaangażowana, widać, że lubi swoją pracę. Je … st bardzo cierpliwa ...

Na dzień 16-02-2021 w Chełmie są 22 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 14 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 94 dni.. W województwie lubelskim jest jeszcze 609 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatolog Chełm - 59 lekarzy. Sortuj wg: lek. dent. Sylwia Błaszczuk-Kudelska. Stomatolog. liczba opinii: 4. Gabinet ulica Narutowicza 2 A 22-100 Chełm Średnia ocen: 5,0/5. pani Sylwia jest bardzo w tym co robi ,czuć ze chce pomóc i zrobić to jak najlepiej,miałem raz robioną odbudowę paru zębów pod korony ale tak wyszło ze do tej ...

Lekarze stomatolodzy Chełm - Spis lekarzy stomatologów, których specjalizacją jest badanie i leczenie zębów oraz przyzębia.

Zobacz pełną ofertę gabinetu dentystycznego w Chełmie. Ortodoncja, Implantologia, Protetyka, Korony, Licówki, Stomatolog dziecięcy

EKO-MED jest Przychodnią Opieki Stomatologicznej w Chełmie. Specjalizujemy się w diagnostyce, profilaktyce, stomatologi zachowawczej, dziecięcej i estetycznej. Ponadto oferujemy usługi w zakresie endodoncji, ortodoncji, periodontologi, protetyki oraz chirurgi stomatologicznej. Wykonujemy leczenie zachowawcze i chirurgiczne w znieczuleniu ogólnym.

Dentado to przychodnia powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych w obszarze stomatologii, obrazowania USG i chirurgii ogólnej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii naczyń. Skorzystaj z wielu lat naszego doświadczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej przychodni!

Maciej Sidorczak - bardzo dobry stomatolog z miasta Chełm. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce. Umów wizytę u Maciej Sidorczak, stomatolog w mieście Chełm - Opinie, informacje kontaktowe, usługi i ceny. Toggle navigation. Szukaj.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Chełm. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Profesjonalny dentysta: Chełm, Lubartów, Opole Lubelskie, Zwoleń. Ortodoncja, medycyna estetyczna, implanty, protetyka