STOMATOLOG DZIECIĘCY KRAKÓW

STOMATOLOG DZIECIĘCY KRAKÓW


Polecani stomatolodzy dziecięcy w Krakowie lek. dent. Natalia Dębska Zapisz Stomatolog dziecięcy, Stomat … olog Więcej. 54 opinie „Bardzo polecam Panią Natalię - szczegółowo wszystko tłumaczy, podchodzi z sercem i wielką życzliwością do pacjenta i … wszelkich jego ...

Stomatologia dziecięca Kraków - Leczenie zębów mlecznych, ale i profilaktyka, edukacja w zakresię dbania o zdrowie jamy ustnej małych wymagajacych pacjentów

Stomatologia dziecięca, ul. Rydlówka 44, Kraków. Specjalizujemy się w leczeniu najmłodszych. W klinice przyjmuje zarówno dentysta jak i ortodonta dziecięcy.

Każdorazowo staramy się dokładnie poznać i zrozumieć dziecięce lęki – o ile takie istnieją. Spokojnie tłumaczymy, dyskutujemy, rozwiewamy wątpliwości. Dzielnych Pacjentów nagradzamy, ponieważ wyznajemy zasadę, że bohaterstwo zasługuje na uznanie. Dzięki temu dentysta dzieci Kraków wywołuje u nich dobre skojarzenia.

Stomatologia dziecięca. Wiemy jak dużym stresem dla dzieci i ich rodziców może być wizyta u stomatologa. Dlatego najmłodsi pacjenci w DENTestetica Kraków zawsze mogą liczyć na specjalne podejście, a nasz personel dokłada wszelkich starań, żeby gabinet dentystyczny stał się dla nich przyjaznym miejscem.

Stomatolog dziecięcy w Krakowie Stomatolodzy i personel pracujący w gabinecie stomatologicznym WAPdent w Krakowie udowadnia, że wizyty u dentysty nie muszą być przerażającym wydarzeniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by leczenie dentystyczne było szybkie i bezbolesne.

Gabinety stomatologiczne/dentysta w Krakowie. Nasi dentyści i stomatolodzy działają od lat z pasją. Pogotowie stomatologiczne i dentysta całodobowy. U nas stomatolog i dentysta jest przyjacielem. Jedyny całodobowy gabinet stomatologiczny w mieście Kraków. Stomatolog i dentysta -odwiedź Kraków …

Dobry stomatolog dziecięcy Kiedy otwieraliśmy w 2002 roku nasz pierwszy gabinet, zależało nam, aby stał się on synonimem dla dobrego stomatologa dziecięcego w Krakowie . Po upłynięciu półtorej dekady możemy nieskromnie stwierdzić, że udało się nam osiągnąć ten cel.

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna. ul. Montelupich 4, 31-155 Kraków tel: 12 424 55 55 e-mail: sekretariat@uks.com.pl Numer konta bankowego: Bank Gospodarstwa …

Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i przyjmuje pacjentów w ramach ubezpieczenia, w myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego.