STOMATOLOG GNIEZNO

STOMATOLOG GNIEZNO


„Jak dla mnie najlepszy stomatolog w Gnieźnie, a trochę ich obeszłam odkąd w tym mieście mieszkam. Podejście do dzie … ci - wspaniałe! Syn (6 lat) mimo iż jego pierwsza wizyta nie należała do przyjemnych (usuwany ząb) z chęcią wraca na dalsze leczenie :) Ja również po tym jak zobaczyłam podejście doktora do dzieci postanowiłam "zaryzykować" i nie żałuję!

Zobacz 99 dentystów w lokalizacji Gniezno • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

W moim gabinecie specjalizuje się w estetycznej odbudowie dużych i małych braków zębowych, wybielaniu, leczeniu endodontycznym martwych zębów, również trudnych przypadków kierowanych z innych gabinetów.

Na dzień 10-02-2021 w Gnieźnie jest 14 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 23 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 69 dni.. W województwie wielkopolskim jest jeszcze 675 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Poradnia Stomatologiczna (Cymsa 16, Gniezno) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ Lubię to! 5,7 tys. Stomatolog

Gniezno ul. Lipowa 25. ORTODONCJA. IMPLANTOLOGIA. STOMATOLOGIA RODZINNA. dla DZIECKA >>> dla MAMY I TATY >>> dla BABCI I DZIADKA >>> tutaj znajdziesz morze przydatnych informacji Kliknij w strefę, która Cię interesuje i dowiedz się więcej o pielęgnacji zębów i jamy ustnej! ... Wizyta u stomatologa już tak nie boli. 193. certyfikatów.

Włodzimierz Czerkawski - stomatolog z miasta Gniezno. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce. Umów wizytę u Włodzimierz Czerkawski, stomatolog w mieście Gniezno - Opinie, informacje kontaktowe, usługi …

W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy szeroki zakres usług, zaczynając od stomatologii zachowawczej i profilaktyki stomatologicznej, na implantologii i chirurgii stomatologicznej kończąc.