STOMATOLOG INOWROCŁAW NFZ

STOMATOLOG INOWROCŁAW NFZ


Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Inowrocław. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Na dzień 11-02-2021 w Inowrocławiu jest 16 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 3 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 21 dni.. W województwie kujawsko-pomorskim jest jeszcze 420 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatolog na NFZ - Umów wizytę. 24 Placówki posiadające kontrakt na NFZ o specjalizacji Stomatolog w mieście Inowrocław województwo Kujawsko-Pomorskie. Sprawdź opinie i umów się do najlepszych lekarzy specjalistów. Nie stój w kolejkach.

Na dzień 18-02-2021 w Inowrocławiu są 2 placówki udzielające na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Średni czas oczekiwania to 11 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 21 dni.. W województwie kujawsko-pomorskim jest jeszcze 12 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest chirurg stomatolog.

Dentysta stomatolog w Inowrocławiu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Lista lekarzy o specjalizacji Stomatolog na NFZ Inowrocław. Znajdź lekarza ze swojej miejscowości i sprawdź wolne terminy.

Lekarz Chirurg Stomatolog na NFZ Inowrocław. Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Inowrocławiu - Ewa Chmielewska . ŚWIĘTOKRZYSKA 53/12, INOWROCŁAW, Kujawsko-Pomorskie. tel. 052/3576888 . PORADNIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ . W przypadku pilnym czas oczekiwania to 0 dni.

stomatolog nfz Higiena jamy ustnej dziecka. Posted on 20 lutego, 2021 4 lutego, 2021 by Dentysta. Zazwyczaj nie zastanawiamy się, jak istotne jest wypracowywanie przez dziecko właściwych przyzwyczajeń. Zwykle bywa tak, że dzieci błędnie dbają o zęby, z tego powodu są mocniej narażone na rozwój próchnicy. Nie powinno się tego ...