STOMATOLOG WROCŁAW

STOMATOLOG WROCŁAW


Polecani stomatolodzy w Wrocławiu Premium Plus lek. dent. Anna Stebnicka Zapisz Stomatolog, Specjalista medy … cyny estetycznej Więcej. 146 opinii „Pani Doktor to bardzo przyjazna i empatyczna osoba:) Wizyta przebiegła miło i sprawnie, na wszystkie nurtujące mnie … pytania uzyskałem rzetelną odpowiedź. Stomatolog, która zna się ...

Stomatolog Wrocław, dentysta we Wrocławiu - tylko Medicadent. Jeżeli nie wiedzą Państwo, który gabinet stomatologiczny we Wrocławiu wybrać, zapraszamy do Medicadent. Oferujemy Państwu łatwy dojazd do naszego gabinetu, a także szeroką ofertę usługową, komfortowe i higieniczne warunki przeprowadzania wszelkich zabiegów ...

Na dzień 16-02-2021 w mieście Wrocław jest 114 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Powstańców Śląskich (10), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Gaj (7), Nadodrze (7), Ołbin (7), Szczepin (7) i Przedmieście Świdnickie (6).

Zobacz 1367 dentystów w lokalizacji Wrocław • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Wrocław. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Omnident to stomatolog Wrocław dla całych rodzin. W jednym centrum leczymy całe pokolenia. W naszej klinice przyjmuje sprawdzony dentysta dla dzieci Wrocław, który uczy dzieci już od najmłodszych lat jak prawidłowo dbać o zęby. Jesteśmy cenieni również przez nastolatków, ponieważ doskonale wiemy, jak ważny jest śnieżnobiały, powalający uśmiech.

Cennik naszych usług i zabiegów przedstawia przykładowe ceny. Pełny kosztorys i propozycję leczenia otrzymacie Państwo na konsultacji. Zapraszamy!

52-010 Wrocław ul. Opolska 11-19 lokal 2. Godziny otwarcia. Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00. Nowość! Medycyna estetyczne. Kontakt. tel : (071) 341 64 86. tel : (071) 341 68 66. tel : (071) 341 64 87. tel : + 48 605 78 04 39 (SMS) Formularz kontaktowy.

DENS – dobry stomatolog dentysta we Wrocławiu. W gabinetach DENS od prawie 30 lat zapewniamy Wrocławianom profesjonalną opiekę stomatologiczną. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby naszych pacjentów oraz stworzyć zespół specjalistów będących w stanie pomóc w każdym problemie dentystycznym.

Dobry stomatolog wie w jaki sposób postępować z małym Pacjentem, potrafi rozładować stres oraz zapewnić komfort podczas wizyty w gabinecie dentystycznym. Pedodoncja, czyli stomatologia dziecięca, zajmuje się leczeniem uzębienia u dzieci, zarówno zębów mlecznych, jak i stałych, które w momencie wyrzynania się powinny być pod ...