STOMATOLOG ŹRÓDLANA POZNAŃ

STOMATOLOG ŹRÓDLANA POZNAŃ


Źródlana 28/1, 60-643 Poznań ... Lekarz Stomatolog Radosław Siwiec ma ponad 15 letnie doświadczenie, które ciągle doskonali na licznych kursach, sympozjach w Polsce i za granicą dla Was, aby dostarczyć to co najlepsze jest w dzisiejszej stomatologii. Jest absolwentem wydziału stomatologii na Akademii Medycznej w Poznaniu.

Telefon - Indywidualna Praktyka Lekarska Lekarz Stomatolog, Źródlana 28, Poznań 60-643, NIP: 7791904226 - Dentysta

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Wójcik, Źródlana 28/1, 60-643 Poznań - sprawdź telefon i pozostałe informacje

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Radosław Siwiec . Stomatolodzy i protetycy ul. Źródlana 28 /1, 60-643 Poznań Jeżyce, wielkopolskie

Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

Nasze gabinety stomatologiczne to miejsca przyjazne dla dorosłych i dzieci. W naszej recepcji poczujesz się jak w domu: przed wizytą napijesz się kawy i zrelaksujesz się w przytulnej atmosferze.

Od lat jestem pacjentką Sobota House of Dentistry i nie wyobrażam sobie leczenia zębów gdzie indziej. Miła atmosfera, podmiotowe traktowanie pacjenta, szczegółowa informacja, zaangażowanie personelu oraz pewość, że usługi i materiały są na najwyższym poziomie.

DENTAL to stomatologia na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Pełen zakres usług. Rodzinna atmosfera, bezboleśnie, trwale, od ponad 22 lat.